YAŞAR HOCA . COM 'MÜRŞİDİ OLMAYANIN MÜRŞİDİ ŞEYTANDIR.'

Bugün internette sörf yapıp, dinle ilgili güncel haberleri ararken GOOGLE reklamlarında bir başlık dikkatimi çekti: "YAŞAR HOCA Büyü bozma cin çıkartma konularında Kur'an ve Havas ilmi ile tedavi yapılır" başlığını taşıyan siteye gayrı ihtiyari girdim. Ne diyor diye . Sitenin ana sayfasında şu yazı vardı:


'MÜRŞİDİ OLMAYANIN MÜRŞİDİ ŞEYTANDIR.'
Şifayi veren Hz.Allah'tır himmet'te mürşid'tendir. Bizim ise burdaki rolümüz tedaviye vesile olmaktır. Kur'an ın büyük eczane oluşunu idrak eden bizler , Kur'an içindeki ilaçları her hastanın ihtiyacına gore verenleriz..

YAŞAR HOCA :
BURADA DAHA ÖNCE BİLMEDİĞİNİZ DUYMADIĞINIZ BİLGİLERİ EDİNECEK ASLINDA HİÇ BİRSEYİN GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ OLMADIĞINI ANLAYACAKSINIZ..

SİZ HALKIMIZI MERAK ETTİĞİNİZ TÜM KONULARDA BİLGİLENDİRECEK DAHA ÖNCE NEDEN KİMSENİN SİZLERE YARDIM EDEMEDİĞİNİ VE ÇÖZÜMÜN NASIL OLACAĞINI GERCEK SONUÇLARLA ORTAYA KOYACAĞIZ. SİZLERE SADECE BİZE GÜVENMEK KALACAK..

MERAKETTİĞİNİZ TÜM KONULARDA VE SORUNLARDA BİZE ULAŞABİLİR BİZLERLE YAZABİLİRSİNİZ.


Bu yazının altında da :


 sitemize göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye teşekkür ederiz

Her hakkı saklıdır © 2006 medyumyasar.com / yasarhoca.comyazıyordu. Gerçi biraz reklam gibi oldu ama umarım Yaşar Hoca bizi de görür. Ardından adam sıralamış, Tedavisine vesil olduğu hastalıklar, iyileştirdiği kimseler, gazete hakkında çıkan yazılar vs. vs. vs. Valla ne diyeyim. Yorum size ait. Dinimiz bu tür büyü, cin olaylarını tasvip etmez. Büyü ile uğraşanları onaylamaz. İLgilenenler KUR'AN OKUSUNlar.


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !